Teşkilat Şeması

Ertan ERÜZ
Ertan ERÜZ
Genel Müdür
Sinan İPEK
Sinan İPEK
Genel Müdür Yardımcısı
Mahmut VAROL
Mahmut VAROL
Muhasebe Düzenleme Uygulama Dairesi
Muhasebe İşlemler Şubesi
Hüseyin AVCI
Muhasebe Düzenleme Şubesi
Metin COŞKUN
Devlet Muhasebe Standartları Şubesi
Ali TOPAKKAYA
Abdullah GÖKGÖZ
Abdullah GÖKGÖZ
Personel Yazılım ve Uygulama Dairesi Başkanı
Merkez Uygulamaları Yazılım Şubesi
Selma BORHAN
Personel Ödemeleri Yazılım Şubesi
Ahmet ÇELİK
Personel Ödemeleri Uygulama Gel. Des. Şubesi
Kazım GENÇ
Mahmut VAROL
Mahmut VAROL (V)
Mevzuat Düzenleme Uygulama Dairesi
Muhasebe Dışı Düzenleme Şubesi
Nurhan KUZBINAR
Muhasebe Dışı İşlemler Şubesi
Erol ATAY
Kanunlar Kararlar Şubesi
Mehmet ÖZDEMİR
Yusuf GEZBELİ
Yusuf GEZBELİ
Kesin Hesap ve İdare Payları Dairesi Başkanı
Kesin Hesap Şubesi
Ömer Faruk VELİOĞLU
İzleme Şubesi
Murat KÜRKÇÜ
İdare Payları Şubesi
Fadime EKMEKÇİ
Murat YELESER
Murat YELESER
Taşınır İşlemler Dairesi Başkanı
Taşınır Düzenleme ve Destek Şubesi
Abdulsamet ALKIŞ
Taşınır Yazılım Şubesi
Özlem TURŞAK
Recai KÜÇÜKYAĞCI
Recai KÜÇÜKYAĞCI
Denetim İnceleme ve Veri Analizi Dairesi Başkanı
Ankara Denetim Genel Koordinatörü
Serkan YÜCEER
İstanbul Denetim Genel Koordinatörü
Kadir SAN
İzmir Denetim Genel Koordinatörü
Adil BAYRAM
Denetim ve Veri Analizi Bür. Yon.
A. Turgut TAMER
Sebahattin TURAN
Sebahattin TURAN
Genel Müdür Yardımcısı
Zeki BALTA
Zeki BALTA
Mali Hizmetler Dairesi Başkanı
Bütçe Şubesi
Zeliha DİNÇ
Satınalma Şubesi
Rüstem BÜLBÜL
Donatım Şubesi
Esra ALTIN
Afet ve Acil Durum İşlemleri Şubesi
Rüstem BÜLBÜL (V)
Zeki BALTA
Zeki BALTA (V)
Eğitim ve Rapor Takip Dairesi Başkanı
Evrak, Arşiv ve Yayın Şubesi
Şule AVŞAR
Rapor Takip ve Değerlendirme Şubesi
Murat GÖR
Muhasebe Yetkilileri ve Hizmet İçi Eğitim Şubesi
Murat ÇEVİK
Mustafa İLHAN
Mustafa İLHAN
Genel Müdür Yardımcısı
İsmail Hakkı YAZICI
İsmail Hakkı YAZICI
Döner Sermaye Dairesi Başkanı
Döner Sermaye Düzenleme Hesapları İnceleme Şubesi
Döner Sermaye İşlemler Şubesi
Mutlu ÖNDER
DMİS Uygulama Destek Şubesi
Nevin DELİKAYA
Nevin DELİKAYA
İnsan Kaynakları Dairesi Başkanı
Kadro ve Vekalet Şubesi
Muharrem KAYA
Bilgi Edinme Şubesi
Hüseyin AYDIN
Personel Atama ve Soruşturma Şubesi
Murat AVŞAR
Merkez Personel Şubesi
Bülent KÖKEN
Alpay AKÇAY
Alpay AKÇAY
Bilişim Sistemleri Dairesi Başkanı
Merkezi Sunucu Sistemler Şubesi
Bilişim Donanımları Tedarik Şubesi
İsmail H. ADEM
Çağrı ve Teknik Destek Şubesi
Veritabanı Şubesi
Arif YILDIRIM
Arif YILDIRIM (V)
Muhasebe Yazılım Uygulama Dairesi Başkanı
Hesapları İnceleme Şubesi
Önder AKÇAY
Muhasebe Yazılım Şubesi
Osman TİFTİK
Uygulama Geliştirme ve Destek Şubesi
Yusuf GEZBELİ
Yusuf GEZBELİ (V)
Mali İstatistikler Dairesi Başkanı
Bütçe İstatistikleri Şubesi
Elif AKGÖNÜLLÜ
Mali İst. Raporlama Analiz Şubesi
Genel Yönetim Mali İstatistikleri Şubesi
Avrupa Birliği Dış İlişkiler Şubesi
Özgecan İYİGÜN
Arif YILDIRIM
Arif YILDIRIM
Karar Destek Bilgi Güvenliği Dairesi Başkanı
Veri Ambarı ve Karar Destek Şubesi
Ömer İYİGÜN
Yazılım Kalite ve Risk Denetim Şubesi
Levent ÖZEL
Bilgi Güvenliği Şubesi
Ömer İYİGÜN
Proje Yönetim Şubesi