Teşkilat Şeması

Ertan ERÜZ
Ertan ERÜZ
Genel Müdür
İsmail Hakkı YAZICI
İsmail Hakkı YAZICI
Yönetim Hizmetleri / Genel Müdür Yardımcısı (V)
Recai KÜÇÜKYAĞCI
Recai KÜÇÜKYAĞCI
Denetim ve Rehberlik Dairesi Başkanı
Ankara Denetim Grup Koordinatörü
İstanbul Denetim Grup Koordinatörü
Kadir SAN
İzmir Denetim Grup Koordinatörü
Adil BAYRAM
Denetim ve Rehberlik Bür. Yön.
A. Turgut TAMER
Yusuf GEZBELİ
Yusuf GEZBELİ
Eğitim ve Sertifikasyon Dairesi Başkanı
Muhasebe Yetkilileri ve Hizmet İçi Eğitim Şubesi
Murat ÇEVİK
Afet ve Acil Durum İşlemleri Şubesi (V)
Rüstem BÜLBÜL
Nevin DELİKAYA
Nevin DELİKAYA
İnsan Kaynakları Dairesi Başkanı
Merkez Personel Şubesi
Bülent KÖKEN
Kadro ve Vekalet Şubesi
Muharrem KAYA
Bilgi Edinme Şubesi
Hüseyin AYDIN
Personel Atama ve Soruşturma Şubesi
Murat AVŞAR
Evrak, Arşiv ve Yayın Şubesi
Şule AVŞAR
Murat YELESER
Murat YELESER
İdari ve Mali Hizmetler Dairesi Başkanı
Bütçe Şubesi
Zeliha DİNÇ
Satın Alma Şubesi
Rüstem BÜLBÜL
Donatım ve İç Kontrol Şubesi
Esra ALTIN
Mahmut VAROL
Mahmut VAROL
Düzenleme ve Yönlendirme Hizmetleri / Genel Müdür Yardımcısı (V)
Yusuf GEZBELİ
Yusuf GEZBELİ
Kesin Hesap ve İdare Payları Dairesi (V)
Kesin Hesap Şubesi
Ömer Faruk VELİOĞLU
İdare Payları Şubesi
Fadime EKMEKÇİ
Kazım GENÇ
Kazım GENÇ
Muhasebe Dışı Düzenleme ve Yönlendirme Dairesi
Muhasebe Dışı Düzenleme Şubesi
Nurhan KUZBINAR
Muhasebe Dışı İşlemler Şubesi
Erol ATAY
Kanunlar Kararlar Şubesi
Mehmet ÖZDEMİR
Taşınır İşlemler Şubesi
Abdulsamet ALKIŞ
Harun Yalçın MENGÜLOĞUL
Harun Yalçın MENGÜLOĞUL
Muhasebe Düzenleme ve Yönlendirme Dairesi Başkanı (V)
Muhasebe İşlemler Şubesi
Hüseyin AVCI
Muhasebe Düzenleme Şubesi (V)
Hüseyin AVCI
Devlet Muhasebe Standartları Şubesi
Ali TOPAKKAYA
Döner Sermaye Düzenleme ve İşlemler Şubesi
Mutlu ÖNDER
Arif YILDIRIM
Arif YILDIRIM
Yazılım Hizmetleri / Genel Müdür Yardımcısı (V)
Abdullah GÖKGÖZ
Abdullah GÖKGÖZ
Personel Yazılımları Dairesi Başkanı
Personel Yazılım Geliştirme Şubesi
Ahmet ÇELİK
Personel Yazılım Destek Şubesi
Süleyman ŞAHİN
Abdullah GÖKGÖZ
Abdullah GÖKGÖZ
Bilişim Kaynakları Yönetim ve Koordinasyon Dairesi Başkanı (V)
Bilişim Kaynakları Şubesi
İsmail H. ADEM
Uygulama Koordinasyon Şubesi
Osman TİFTİK
Ömer İYİGÜN
Ömer İYİGÜN
Muhasebe Yazılımları Dairesi Başkanı
Muhasebe Yazılım Geliştirme Şubesi
Selman KÖMÜRCÜ
Proje Yönetim ve Koordinasyon Şubesi
Nevzat KILIÇ
Kimlik Yönetimi Şubesi
Levent ÖZEL
Ali YILMAZ
Ali YILMAZ
Döner Sermaye Yazılımları Dairesi Başkanı
Döner Sermaye Yazılım Geliştirme Şubesi
Ercan ERGÜDEN
Merkez Yazılım Geliştirme Şubesi
Selma BORHAN
Serkan YÜCEER
Serkan YÜCEER
Harcama Yazılımları Dairesi Başkanı (V)
Harcama Yazılım Geliştirme Şubesi
Özlem TURŞAK
Harcama Yazılım Destek Şubesi
Özcan DEMİRCAN
Zeki BALTA
Zeki BALTA
Mali Sistemi İzleme Değerlendirme Hizmetleri / Genel Müdür Yardımcısı (V)
Halit Burak TOPÇU
Halit Burak TOPÇU
Karar Destek ve Mali Analiz Dairesi Başkanı
Veri Ambarı ve Karar Destek Şubesi
Abdullah ŞEKER
İdari ve Mali Tabloları İzleme ve Analiz Şubesi
Önder AKÇAY
Açık Veri ve Yönetici Ekranları Şubesi (V)
Abdullah ŞEKER
İsmail BARINIR
İsmail BARINIR
Mali İstatistikler Dairesi Başkanı (T)
Bütçe İstatistikleri Şubesi
Elif AKGÖNÜLLÜ
Mali İst. Raporlama Analiz Şubesi
Oktay ARIDURU
Genel Yönetim Mali İstatistikleri Şubesi
Soner ÖZKIR
Avrupa Birliği Dış İlişkiler Şubesi
Özgecan İYİGÜN
Gönül ÖZTÜRK
Gönül ÖZTÜRK
Dış Denetim İzleme Dairesi Başkanı (V)
Sayıştay Raporları İzleme Şubesi
Murat KÜRKÇÜ
Rapor Takip ve Değerlendirme Şubesi
Murat GÖR